Izolacje natryskowe Szczytno

Szczytno to miasto województwa warmińsko-mazurskiego położone nad pięknymi jeziorami i lasami. Znajduje się w nim blisko 25 tys. mieszkańców, którzy cieszą się z przebywania w tym regionie Polski. Nie ma się temu co dziwić. Każdego mogą zachwycić 2 jeziora (Domowe Duże zwane Długim i Domowe Małe). Miasto znane jest już we wczesnym średniowieczu.

Największe zabytki Szczytna to: ruiny wzniesionego Zamku Krzyżackiego z XIV wieku, Cmentarz Żydowski, Browar zbudowany przez piwowara Fryderyka Dauma, Gmach Sądu i Aresztu i Kościół ewangelicko-augsburski. W wielu starych i wszystkich nowych budynkach udało się zastosować izolację natryskową. Wszystko po to, aby móc skutecznie ocieplić te budynki od wewnątrz, usunąć niepotrzebne mostki termiczne, co pozwala oszczędzać na ich ogrzewaniu. A zarazem takie izolacje natryskowe chronią przed wilgocią, hałasem z zewnątrz i gryzoniami.

Mieszkańcy Szczytna zauważyli, że nasza firma gwarantuje im najlepszą izolację dociepleniową. Dzieje się tak, ponieważ nie oszczędzamy na jakości naszych materiałów. Wśród nich najważniejsze miejsce uzyskuje pianka PUR.

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową za pomocą technologii otwartej i zamkniętej komórkowo to możliwość skutecznego ocieplenia takich miejsc, jak: poddaszy użytkowych, dachów, strychów, podłóg, hal, fundamentów, pozostałych powierzchni wymagających ocieplenia.

Największe zalety, które zapewnia to ocieplenie pianką, to niska waga, dzięki czemu materiał ten nie obciąża konstrukcji budynku. Koszty takiej usługi są niższe, w porównanie z innymi systemami dociepleniowymi stosowanymi w Polsce. Kolejna korzyść pianki PUR to zachowanie tych samych właściwości izolacyjnych, akustycznych i hydroizolacyjnych przez cały czas. Jest możliwość stosowania jest do pokrywania budynków od strony zewnętrznej i wewnętrznej, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu odpowiedniego rodzaju pianki.

Pozostałe zalety, które daje ocieplanie pianą PUR to: eliminacja wszystkich mostków termicznych, możliwość stosowania na wszystkich oczyszczonych i suchych powierzchniach (także na drewno, blachę, papę i beton), prosta bezspoinowa aplikacja, odporność na działanie grzybów i pleśni.

Takie ocieplanie pianką sprawdza się do ocieplenia pianką wszystkich budynków, tych mniejszych i większych powierzchniowo. W mieście Szczytno na przestrzeni lat wykonaliśmy już wiele usług na montaż systemów izolacyjnych i dociepleniowych. Wszystko na podstawie najwyższej jakości materiału, czyli pianki PUR. Zapraszamy po jak najlepsze docieplenia i izolacje do Nas!