Izolacje natryskowe Bartoszyce

Bartoszyce są historycznym miastem, który rozwija się coraz lepiej każdego roku. Położone jest w województwie warmińsko-mazurskim, w pięknej okolicy dawnych Bartoszyc i Kętrzyna, nad rzeką Łyną. W mieście tym położonych jest wiele różnego rodzaju budynków, starszych i nowych. I większość została ocieplona za pomocą pianki poliuretanowej. Wszystko po to, aby móc zadbać o właściwe korzystanie z takich budynków przez kolejne lata. I ponosić niższe koszty związane z ich ogrzewaniem i stworzeniem idealnej izolacji termicznej i akustycznej przez ocieplanie pianką.

Miasto Bartoszyce posiada blisko 30 tysięcy mieszkańców i szczególnie związane jest z Prusami, choć aktualnie należy do granicy naszego kraju, Polski. Do największych zabytków Bartoszyc można zaliczyć: Stare Miasto, gotycka Brama Lidzbarska, Kościół św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej, dwa kamienne posągi Kamienne Baby. Miasto znane jest również z ośrodka kulturalnego Bartoszycki Dom Kultury, koncertów i wielu innych atrakcji.

Na ocieplanie pianą metodą natryskową stosuje się piankę poliuretanową. Jest ona nakładana na wszelkie powierzchnie budynku, które wymagają ocieplenia bądź w ramach zapewnienia izolacji akustycznej. Dzięki niej udaje się wypełnić wszystkie szczeliny, czyli pianka PUR gwarantuje usuwanie najważniejszych mostków termicznych, przez które ucieka zgromadzone ciepło.

Zastosowanie takiej izolacji nie wpływa negatywnie na konstrukcję budynku, na przykład na jego obciążenie. Dzieje się tak, ponieważ ten materiał izolacyjny jest lekki, a zarazem bardzo skuteczny w działaniu. Przygotowanie takiej izolacji nie zajmuje również wiele czasu. Realizujemy go w szybkim tempie, co wynika z zastosowania odpowiedniej technologii, doświadczenia i urządzeń.

Izolacja natryskowa pianką PUR to w mieście Bartoszyce nr 1, na który decydują się właściciele domów jednorodzinnych, siedzib firm, zakładów, starszych i nowszych obiektów. Izolacja termiczna, izolacja akustyczna, a zarazem hydroizolacja. To wszystko jest w stanie zapewnić pianka poliuretanowa, której zastosowanie to dla nas duże oszczędności.

Izolacje natryskowe i docieplenia w Bartoszycach realizujemy już długi czas, więc chętnie dzielimy się swoimi realizacjami, które wykonaliśmy w ostatnim czasie. Ukazują one, jak ociepliliśmy budynki gospodarcze, zakłady przemysłowe, obiekty turystyczne oraz standardowe domki jednorodzinne. Zapraszamy do Nas!