Izolacje natryskowe Ostróda

Ostróda jest miastem mieszczącym się w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, które prawa miejskie uzyskuje już od XIV wieku. Z historii dowiadujemy się, że po bitwie pod Grunwaldem (w roku 1410), rycerz Mikołaj z Durąga zajął miasto i zamek dla króla Władysława Jagiełły. Od tego momentu miasto to było pod panowaniem polskich królów. Z czasem stanowiła nawet siedzibę samego cesarza, Napoleona Bonaparte (od 1 kwietnia 1807 roku). Trudnym okresem były czasy po II wojnie światowej, ponieważ miasto zostało w dużym stopniu zniszczone. Na szczęście zostało odbudowane i aktualnie jest zamieszkiwane przez ponad 35 tys. mieszkańców. Większość z nich, posiadając własne domki jednorodzinne czy inne budynki, zdecydowało się na oszczędne ogrzewanie. Wszystko poprzez nowoczesny system ocieplenia budynków, czyli izolacja natryskowa pianką poliuretanową.

Ostróda jest miastem słynącym także z dużej ilości jezior (15), przez co dawniej zyskało nazwę “Perły Mazur”. Piękne zabytki i atrakcje Ostródy, to takie miejsca, jak: gotycki Kościół św. Dominika Savio, układ urbanistyczny miasta lokowanego z XIII wieku, zamek pokrzyżacki, cmentarz Polska Górka. Turyści chętnie wybierają się w te rejony, aby móc wybrać się na przeróżne szlaki piesze i rowerowe oraz by wypoczywać nad rzeką Drwęcą.

Zastosowanie natryskowej metody na ocieplanie pianą poliuretanową to możliwość efektywnego wypełnienia wszystkich szczelin w budynkach. Pozwala uzyskać idealną izolację termiczną i akustyczną wewnątrz budynków. A zarazem stanowi najlepszą postać hydroizolacji na zewnątrz budynków.

Izolacje natryskowe to uniwersalne rozwiązanie na rynku budowlanym. Dzięki niej udaje się ocieplić takie budynki, jak: domy, obiekty mieszkalne, budynki przemysłowe, budynki handlowe, budynki biznesowe, obiekty komercyjne.

Wysoką zaletą izolacji pianką PUR jest krótki czas przeprowadzonych prac, bezpieczeństwo dla konstrukcji, doskonała izolacja, niskie koszty i wysoka skuteczność właściwości materiału izolacyjnego utrzymujące się przez cały czas.

Nasza firma regularnie rozwija się w montażu najlepszych systemów dociepleń i izolacji. Pozwala to nam wykonywać nowe zlecenia w mieście Ostróda na ocieplanie pianką PUR. Przez piankę poliuretanową ocieplamy tutaj fundamenty, ściany, dachy, poddasza i wszystkie rodzaje zadaszeń. Za pomocą takich prac jesteśmy w stanie nie tylko ocieplić budynki, ale również zadbać o ich skuteczne wygłuszenie akustyczne. Postaw więc na najwyższą jakość izolacji termicznej i akustycznej, którą w Ostródzie zapewnia nasza pianka poliuretanowa. Zapraszamy do Nas!