Izolacje natryskowe Działdowo

Działdowo jest miastem zlokalizowanym w województwie warmińsko-mazurskim, który już od XIV wieku posiada prawa miejskie. Rozwija się przez cały czas, co sprawia, że aktualnie liczy już ponad 20 tys. mieszkańców. Pojawia się w nim wiele budynków turystycznych, przemysłowych i historycznych oraz gospodarczych. O wszystkie udaje się zadbać za pomocą naszej firmy, która realizuje ocieplanie pianką poliuretanową. Montujemy izolację termiczną na zewnątrz i wewnątrz wszystkich rodzajów budynków na Mazurach, co obejmuje także Działdowo.

Do największych zabytków Działdowa zaliczają się: Ratusz z XVII wieku, Rynek z domami z XVIII i XIX wieku, Zamek Krzyżacki, Kościół pw. św. Wojciecha z XIX wieku i Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego z XIV wieku. Turyści przybywają tutaj wypoczywać nad pięknymi jeziorami i lasami, których jest tutaj sporo. Miasto rozwija się także w branży budowlanej, przez co powstają coraz to nowe obiekty. Również do nich kierujemy naszą ofertę czyli ocieplanie pianą poliuretanową. Dlaczego?

Pianka PUR stanowi nowoczesny, a zarazem najlepszy materiał izolacyjny. Przez to chętnie decydujemy się na jego zastosowanie do termo i hydroizolacji budynków. Izolacje natryskowe w Działdowie obejmuje ocieplenie takich elementów budynku, jak: poddasze, strych, dachy, konstrukcje szkieletowe, podłogi, hale, fundamenty oraz pozostałe powierzchnie do ocieplenia. Wśród największych zalet pianki PUR można wymienić niską wagę, przez co materiał ten nie wpływa na obciążenie konstrukcji budynku. Taka pianka jest zbudowana z żywicy (poliolu) i utwardzacza (izocyjanianu). Odpowiednie urządzenie (reaktor natryskowy) umożliwia nam wykorzystanie ciśnienia, dzięki któremu uzyskuje się pianę z odpowiednimi parametrami.

Aplikacja takiej pianki polega na izolowaniu poszczególnych elementów budowlanych, na których tworzy się powłoka izolująca. Pianka automatycznie zwiększa swoją objętość, w wyniku czego wypełnia mostki termiczne, w tym niedostępne przestrzenie. Idealnie nadaje się do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. Ale dbamy tutaj o zastosowanie właściwego rodzaju pianki PUR. Na zewnątrz pianka PUR to najlepsza hydroizolacja, która skutecznie przylega do podłoża, a zarazem wypełnia wszelkie powstałe szczeliny.

Nasza firma wysila się w wykonywaniu takich prac, jak: izolacja fundamentów, izolacja natryskowa i docieplanie ścian, docieplanie dachów i poddaszy, izolacja akustyczna oraz hydroizolacja na zewnątrz. Izolacja pianką okazuje się najlepszą opcją także dla krycia wielkopowierzchniowego.

Wszystkich mieszkańców, właścicieli firm i przedsiębiorstw z Działdowa oraz całego województwa warmińsko-mazurskiego zapraszamy do skorzystania z naszych usług dociepleń i izolacji natryskowej. Zapraszamy!