Izolacje natryskowe Morąg

Morąg znajduje się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w którym przebywa blisko 25 tys. mieszkańców. Stanowi siedzibę miejsko-wiejskiej “gminy Morąg”. Znajduje się w nim wiele dawnych, historycznych budynków. Dodatkowo dawni i aktualni mieszkańcy przez cały czas przyczyniają się do jego rozwoju. Dzięki temu większość budynków została ocieplona za pomocą najlepszych systemów izolacyjnych i termicznych. Wszystko poprzez nowoczesne izolacje natryskowe poliuretanowe, którą aplikujemy za pomocą najlepszych urządzeń i technologii.

Do największych zabytków Morąga zaliczamy: XIV-wieczny Kościół św. Piotra i Pawła, Pałac Dohnów wybudowany w stylu barokowym, Zegar Słoneczny z XVIII wieku, Cmentarz Żydowski i gotycki ratusz z XV wieku. Miasto jest aktualnie bogate w dużą ilość nowoczesnych osiedli. W wielu z nich pojawiają się wyjątkowe domki jednorodzinne, które udało się docieplić za pomocą pianki PUR. Wykorzystano w tym zakresie metodę zamknięto-komórkową i otwarto-komórkową.

Ta izolacja natryskowa pianką poliuretanową to gwarancja wysokiej jakości ocieplenia od strony zewnętrznej i wewnętrznej. Dzięki piance PUR udaje się ocieplić: ściany, dachy, poddasza, elementy konstrukcyjne wymagające uszczelnienia i docieplenia, powierzchnie konstrukcyjne wszystkich rodzajów budynków (starych i nowych, w stanie surowym, obiekty handlowo-usługowe, domy, magazyny, budynki gospodarcze i rolnicze itp.). Ocieplenie pianką okazało się nr dla mieszkańców, przedsiębiorców i inwestorów Morąga.

Wszystkie prace na ocieplanie pianką poliuretanową realizujemy na terenie całego województwa Warmii i Mazur. Wykonaliśmy już tutaj: izolację fundamentów, docieplenia ścian, ocieplenie poddaszy i dachów, wygłuszenie ścian i wiele innych.

Pianka poliuretanowa jest ekologiczna i nieszkodliwa. Mieszkańcy ocieplonego budynku za pomocą pianki PUR mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo przez cały czas, nawet jeśli zmagają się z alergią i chorobami układu oddechowego. Dzieje się tak, ponieważ pianka jest bezwonna, pozbawiona płynu i szkodliwych substancji oraz obojętna fizjologicznie.

Nasze ocieplanie pianą poliuretanowa sprawdza się we wszelkich budynkach mieszkalnych, obiektach gospodarczych, przemysłowych i rolniczych. Izolacje i docieplenia w Morągu wykonujemy od wielu lat, więc mogą Państwo dobrze zapoznać się z ukończonymi realizacjami. Zarówno nasze usługi ocieplenia budynków, jak i materiały są ocenione przez Klientów w jak najlepszy sposób. Proszę dać nam znać, a chętnie ustalimy szczegóły związane z montażem izolacji i dociepleniem budynku. Zapraszamy!