Izolacje natryskowe Olsztyn

W granicach miejskich Olsztyna znajduje się jedenaście jezior i ponad 1800 hektarów lasów. W sumie tereny zielone stanowią w Olsztynie prawie połowę jego obszaru. Miasto przecina dolina najdłuższej w regionie rzeki, Łyny, dopływu (już po rosyjskiej stronie) Pregoły. Jednak aby każdemu rodzajowi tego typu inwestycji zapewnić trwałość użytkowania, warto zabezpieczyć je przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Najlepiej w tym wypadku sprawdza się izolacja natryskowa i systemy dociepleniowe, które proponuje Państwu nasza firma Salus Expo.

Olsztyn jest największym miastem i stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Jest ono położone w centrum Pojezierza Olsztyńskiego. Od 1992 roku pełni rolę metropolii warmińskiej. Przez to miasto przebiegają drogi prowadzące do takich większych miast, jak Toruń czy Warszawa. Olsztyn to miasto bogate w piękny krajobraz, o czym świadczy blisko 1800 hektarów lasów i aż 11 jezior. Pięknie prezentuje się w nim rzeka Łyna, dopływ Pregoły. Miasto Olsztyn bogaty jest w takie zabytki, jak: Olsztyński Zamek na terenie Starego Miasta, Muzeum Warmii i Mazur, Wysoka Brama z XIV wieku, Stary Ratusz (aktualnie wojewódzka Biblioteka Publiczna), Nowy Ratusz z początku XX wieku na ulicy Jana Pawła II, Stara Wieża Ciśnień (gdzie położone jest obserwatorium astronomiczne).

W mieście tym pięknie wysila się firma zapewniająca izolacje natryskowe. Dzięki niej starsze i nowe budynki Olsztyna są odpowiednio zabezpieczone. Ocieplone, by mogły służyć przez kolejne lata w jak najlepszy sposób. To wszystko zasługa wysokiej jakości izolacji termicznej. Pozwala ona zaoszczędzić spore środki poświęcone na ogrzewanie budynków. Wszystko odbywa się na podstawie izolacji termicznej przez piankę poliuretanową. Ten materiał izolacyjny zachowuje o wiele lepsze właściwości od wełny mineralnej czy celulozy.

Ocieplenie pianką domu i budynku warto pozostawić profesjonalistom, którzy posiadają do tego odpowiedni sprzęt, doświadczenie i materiały. Zadbają o jak najlepsze wykorzystanie nowoczesnej natryskowej pianki termoizolacyjnej. Aplikacja takiego materiału odbywa się za pomocą odpowiednich urządzeń. Są bardzo precyzyjne, dzięki czemu udaje się zlikwidować wszystkie mostki termiczne i wzmocnić konstrukcję budynku (np. dachu).

Zalety pianki poliuretanowej: gwarantuje jednolitą warstwę izolacyjną dla całej ocieplanej powierzchni, usuwa wszystkie mostki powietrze / termiczne co poprawia szczelność, nie traci swoich właściwości izolacyjnych po latach, zapobiega powstawaniu i rozwojowi pleśni, zapewnia izolację akustyczną, przyjazny dla środowiska i człowieka (nie wydziela zapachów i pyłów).

Za pomocą pianki poliuretanowej zapewnisz sobie skuteczną izolację i blisko 50% oszczędności z ogrzewanego budynku. Takie korzyści będą utrzymywać się przez cały czas, ponieważ pianka nie traci właściwości termoizolacyjnych. Po jak najlepszą izolację i ocieplanie pianą zapraszamy do Nas!