Izolacje natryskowe Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński, jak sama nazwa mówi, położony jest w województwie warmińsko-mazurskim, znany z dużej ilości zabytków i atrakcji. Przez miasto to przepływają 2 rzeki: Łyna i Symsarna. Prezentują się w nim piękne malownicze tereny z całego województwa, na przykład przeróżne jeziora, wzgórza morenowe i rozwinięte lasy z rzeczkami. Tutaj udało się wykonać na rzecz nowych i starszych budynków przeróżne projekty związane z ich ociepleniem. Na szczęście, udało się zaproponować właścicielom tych budynków najlepsze rozwiązania, czyli docieplenie przez izolację pianką poliuretanową. Za jej pomocą budynki te nawet po 10 lat są dalej ocieplone przez izolacje natryskowe i zachowują te same warunki.

Do największych zabytków Lidzbarka Warmińskiego zaliczyć można: zamki gotyckie (Wysoka Brama i kościół farny), zamek biskupów warmińskich. Pozostałe atrakcje turystyczne dostępne w tym mieście, to piękna i czysta przyroda, dostęp do rzadkich gatunków fauny i flory, szlaki turystyczne (rowerowe i piesze), możliwość skorzystania ze spływów kajakowych oraz wypoczynek nad jeziorami (Wielochowskim, Symsar i Blanki).

Oszczędne ogrzewanie budynków w mieście Lidzbark Warmiński staje się możliwe, ponieważ coraz więcej domków jednorodzinnych wybrało ocieplanie pianą. To najlepsza technologia izolacji budynków dostępna na rynku budowlanym od dziesiątek lat. Znana na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ parametry tej pianki poliuretanowej są odpowiednie i pozostają niezmienne przez cały czas.

To nie wszystko, ponieważ ten materiał izolacyjny, jest paroprzepuszczalny. Dzięki niemu każdy ocieplony budynek jest w stanie oddychać i prawidłowo odprowadzać nagromadzoną parę wodną i ciepło. W okresie zimowym grzeje budynek, natomiast latem zapewnia jego ochłodzenie. Pianka PUR zachowuje wysoką trwałość, ponieważ materiał ten nie kruszy się, nie utlenia, nie ulega degradacji, lecz pozostaje taki sam. Nawet po przedostaniu się do wilgoci, pianka poliuretanowa staje się niezmienna.

Ocieplanie pianką natryskową to również rozwiązanie polecane dla domów ekologicznych. Decydując się na takie ocieplenie nie narażamy się na działanie pyłu i szkodliwych substancji. Zalecana jest również alergikom.

Nasza firma specjalizuje się w ocieplaniu budynków przez izolację natryskową pianką PUR w mieście Lidzbarka Warmiński. Jeśli więc interesują Państwa izolacje natryskowe czy docieplenia budynków, to zapraszam do kontaktu. Zapewnimy ocieplenie ścian, poddasza i wielu innych miejsc w budynkach starych i nowych. Zapraszamy!